O nás

 

Na základe dlhoročných skúseností poskytujeme kompletné služby v oblasti stolárskej výroby v rámci interiéru i exteriéru s dôrazom na individuálny prístup k zákazníkovi.

Podľa Vašich predstáv zhotovíme nábytok od kuchyne, spálne, dverí až po schodisko …

Kuchyňa je miestom, kde je obzvlášť dôležité správne riešenie funkčnosti, praktickosti a estetiky.

Poradíme s návrhom, technickým riešením problémových častí až po výber kvalitných odolných materiálov pre Vašu kuchyňu a jedáleň.

V prípade potreby realizujeme kompletné rekonštrukcie kuchýň, od demontáže a odvozu starého nábytku až po zabezpečenie murárskych prác.

Pri kúpeľňovom nábytku kladieme dôraz na použitie kvalitných špeciálnych materiálov vhodných do obzvlášť vlhkého prostredia.

Spálňový nábytok zahŕňa nielen funkciu oddychu a spánku na kvalitných posteliach, ale i estetickú funkciu, no najmä praktické riešenia úložného priestoru často v malých priestoroch. Efektívnym riešením sú preto šatníkové skrine na mieru vo všetkých cenových a materiálových kategóriách.

Taktiež všetok ostatný nábytok do Vášho interiéru zhotovujeme podľa vlastného výberu, od klasického masívu až po najmodernejšie materiály.

Širokú škálu dverí vyrábame zo špeciálne spracovaného masívu tak, aby nedochádzalo k neskoršiemu pracovaniu materiálu, ako je tomu často v prípade použitia iných materiálov. Dvere tak zachovávajú svoj tvar, avšak za neporovnateľne výhodné ceny oproti menej kvalitným výrobkom.

Schodisko v mnohých prípadoch tvorí dominantu bývania a je tiež miestom často krát veľmi náročným na technické riešenie. Práve tu je drevo tým najvhodnejším materiálom pre zútulnenie Vášho domova, či už ako samonosné schodisko alebo obklad betónových schodov.

Keďže je miestom s veľmi vysokou záťažou, v prípade dreva,  sú pri mechanickom poškodení i väčšieho rozsahu,  vždy možné opravy bez viditeľných známok, na rozdiel napr. od dlažby a iných materiálov.

Preto pri povrchovej úprave používame vysoko kvalitné materiály, ktoré zabezpečia dlhú životnosť aj pri vysokej záťaži.

Za veľmi prijateľné a výhodné ceny vyrábame na mieru všetky druhy nábytku, kancelárskeho nábytku, dverí a schodísk všetkých druhov a štýlov s krátkymi dodacími lehotami.

Na základe obhliadky miesta realizácie vypracujeme cenovú ponuku a návrhy riešení na mieru podľa individuálnych potrieb a požiadaviek zákazníka.